Twoja opinia jest dla nas ważna

Sano Gluten Free to firma rozwijająca się dzięki Waszemu wsparciu. To Wy, szanowni klienci, liczycie się dla nas najbardziej. Zależy nam na tym, by na Waszych talerzach codziennie pojawiało się świeże i pyszne bezglutenowe pieczywo. Pragniemy też, aby nasza relacja opierała się na wzajemnym zaufaniu. Z tego też powodu gorąco zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety dotyczącej jakości obsługi w naszym sklepie. Zapewniamy, że wypełnienie jej nie zajmie Wam więcej niż trzy minuty, a sama ankieta jest anonimowa.

Ankieta

Informacje istotne dla nas

Dlaczego zdecydowaliśmy się na właśnie takie rozwiązanie? Chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie produkty najbardziej przypadły Wam do gustu, jak oceniacie atrakcyjność naszej oferty, a także, czy zamówienia, które do Was docierają, są w nienaruszonym stanie. Przede wszystkim jednak chcielibyśmy poznać Wasze odczucia dotyczące funkcjonowania naszego sklepu.

Czy zamówienia realizowane są odpowiednio szybko? Jak oceniacie dostępność informacji na temat oferowanych przez nas produktów? Skąd dowiedzieliście się o istnieniu naszego sklepu? To właśnie Wasze zdanie uwzględniamy przy wdrażaniu nowych rozwiązań — jesteście dla nas najcenniejszym źródłem informacji. Przeanalizowanie udostępnionych przez Was ankiet umożliwi nam usprawnienie działania sklepu w niemal każdym możliwym aspekcie.

W podziękowaniu — ulubione kajzerki!

Aby docenić przeznaczony przez Was czas, chcielibyśmy zaoferować darmowy produkt, który dodamy do Waszego kolejnego zamówienia. To jeden z naszych bestsellerów — pyszne bezglutenowe kajzerki. Mamy głęboką nadzieję, że ich smak będzie synonimem satysfakcji płynącej z dokonywania zakupów w naszym sklepie. Ankieta czeka na Was w podświetlonym na niebiesko linku, tuż nad czytanym tekstem. Wypełnione formularze prosimy podesłać na widoczny poniżej adres e-mail.

info@sanoglutenfree.pl

W razie jakichkolwiek pytań związanych z samą ankietą lub otrzymywanym po jej wypełnieniu darmowym produktem, prosimy kontaktować się mailowo – info@sanoglutenfree.pl – bądź telefonicznie. Żywimy szczerą nadzieję, że przeprowadzone wśród Was badanie opinii pozwoli nam usprawnić działanie naszego sklepu, a także dopasować ofertę oraz sposoby realizacji zamówień do Waszych potrzeb.

Gorąco pozdrawiamy,
zespół Sano Gluten Free