FILOZOFIA. MISJA. WARTOŚCI

FILOZOFIA

Najważniejsze w naszych produktach jest SMAK.

Taka jest filozofia naszej firmy.  Wiemy, że bezglutenowe produkty mogą być smaczne i dostępne. Najbardziej powszechne przekonanie mówi, że bezglutenowe jedzenie nie może być smaczne.  Firma SANO Gluten Free rozwiewa ten mit.  Nasi klienci z całej Europy już się o tym przekonali.  Tysiące wspaniałych opinii to potwierdzenie. Jesteśmy przekonani, że zdrowa i smaczna żywność to gwarancja zadowolonego konsumenta.

Serce naszej firmy to LUDZIE!

Doświadczenie życiowe, wiedza, wyjątkowe umiejętności i talenty to to, co nasi pracownicy przynoszą do swojej pracy.  Za każdą bułką stoi człowiek.  Jesteśmy przekonani, że od jego miłości i szacunku do pracy zależy ostateczny wynik. Zaangażowanie, szacunek i otwartość są motorem napędowym naszej produkcji. 
Nasze wypieki są robione z pasją!

MISJA

 

 

 

 

Tworzymy produkty bezglutenowe o doskonałym smaku i najwyższej jakości, aby każdy mógł cieszyć się bezpiecznym i zdrowym jedzeniem, niezależnie od swoich ograniczeń dietetycznych.

WARTOŚCI

IDEALNY PRODUKT

CIĄGŁE DOSKONALENIE

ORIENTACJA NA KLIENTA

TWORZYMY PYSZNE, JAKOŚCIOWE I BEZPIECZNE PRODUKTY ABY ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY ZYWIENIOWE NASZYCH KONSUMENTÓW

DĄŻYMY DO CIĄGŁEGO ROZWOJU I WZROSTU, KORZYSTAJĄC Z INNOWACJI I SZKOLEŃ, ABY OSIĄGNĄĆ MAKSYMALNĄ JAKOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ W NASZEJ PRACY

SŁUCHAMY POTRZEB KLIENTÓW, ABY LEPIEJ ZROZUMIEĆ ICH OCZEKIWANIA I DOSTARCZĆ SKUTECZNY SERWIS KAŻDEGO DNIA