Dofinansowanie UE

Polska i jej mieszkańcy dzięki dołączenia do Wspólnoty Unii Europejskiej zyskali wiele. Jednym z plusów są dofinansowania dla mikroprzedsiębiorców. Jednym z programów jest Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, z którego korzysta również Firma. Dzięki dofinansowaniu stał się możliwy zakup specjalistycznej maszyny do pakowania. Co zyskała nasza firma?

Możemy dotrzeć do większej grupy odbiorców będących na diecie bezglutenowej z produktem nie tylko wysokiej jakości, ale również z produktem, który jest zapakowany bezpiecznie. Dzięki innowacyjnej metodzie pakowania nasze produkty bezglutenowe dłużej zachowują swoje walory smakowe. Kolejnym aspektem jest wydłużony termin przydatności bez konieczności stosowania konserwantów wydłużających przydatność do spożycia produktu.

Dzięki dofinansowaniu z Funduszu Europejskiego mogliśmy stworzyć również nowe stanowiska pracy, jak i zainwestować w infrastrukturę zakładu produkcyjnego.

Tym sposobem nasze produkty docierają do Klientów w całym kraju. Zyskała zarówno nasza firma jak i nasi odbiorcy, którzy cenią sobie produkty bezglutenowe wysokiej jakości.