Bułki bezglutenowe

Pieczywo Sano Gluten Free to produkt, który powstał z myślą o osobach z nietolerancją pokarmową, celiakią lub takich, które z różnych powodów chcą wykluczyć ten składnik ze swojego jadłospisu.

Nasze bułki są pieczone przez pracowników z długoletnim doświadczeniem w produkcji pieczywa bez glutenu w zakładzie produkującym wyłącznie żywność bezglutenową. Jest ona całkowicie bezpieczna dla Ciebie i Twoich bliskich, ponieważ zawartość glutenu w naszych produktach nie przekracza wartości 20 ppm.

Bułki bez glutenu – najlepsze, bo najprostsze

Do wypieku stosujemy składniki najwyższej jakości, dzięki czemu nasze pieczywo nie tylko świetnie smakuje, ale także jest wartościowe. Jednocześnie przyświeca nam zasada, że nie liczy się ilość, a jakość. Nasze wyroby cechuje krótki skład, bez wzmacniaczy smaku i konserwantów. Mieszankę przygotowujemy z możliwie jak najmniejszej ilości składników. Bezglutenowe bułki zawierają w sobie wysokiej jakości ziarna i nasiona, które korzystnie wpływają na zdrowie.

Sano Gluten Free to pieczywo wysokiej jakości i wybornego smaku. W swojej strukturze przypominają dostępne na rynku pieczywo z glutenem. Zachęcają kształtem, kolorem, zapachem i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia. Smakują również bardzo podobnie jak pieczywo z glutenem, dlatego świetnie sprawdzą się u osób posiadających już preferencje przy wyborze pieczywa. Nasze bułki bezglutenowe zachwycą nie tylko Ciebie, ale i całą Twoją rodzinę!

W swojej ofercie posiadamy bezglutenowe bułki w czterech rodzajach, dzięki czemu posiłki przygotowane z naszego pieczywa mogą być różnorodne:

  • bułki bezglutenowe „Białe”;
  • bułki bezglutenowe „Z Dynią”;
  • bułki bezglutenowe „3 ziarna”;
  • bułki bezglutenowe hamburgerowe;

Chętnie podejmiemy współpracę z innymi przedsiębiorstwami. Istnieje możliwość sprzedaży w hurcie lub na potrzeby indywidualnych klientów, pensjonariuszy, gości restauracyjnych, pacjentów, itp. Posiadanie w swoim asortymencie czy menu produktów bezglutenowych świadczy o nowoczesności oraz elastyczności firmy. Coraz częściej jest to produkt pożądany, a nawet wymagany przez Polaków.