Black Friday

Black Friday- dzień który z nazwy może kojarzyć się negatywnie- dla fanów zakupów i łowców okazji jest dniem wspaniałym.

Moda na Black Friday’owe szaleństwo w Polsce dopiero stawia pierwsze kroki. Jednak pytanie gdzie i kiedy są zalążki tego całego zamieszania?

Początki historii sięgają XIX w. kiedy to Abraham Lincoln ustanowił Święto Dziękczynienia. Jest ono obchodzone każdego roku w ostatni czwartek listopada. Amerykanie tego dnia spędzają wspólnie czas z rodziną i przyjaciółmi. Z kolei kolejny dzień, piątek jest określany jako oficjalny dzień rozpoczęcia zakupów świątecznych.

W wielu miejscach w Stanach Zjednoczonych jest okres wielkich wyprzedaży. Tłumy Amerkanów odwiedza sklepy, aby kupić produkty w jak najlepszych cenach….

Ale zaraz! My się tu rozpisujemy o tym co się dzieje w Stanach Zjednoczonych, a tak naprawdę chcieliśmy poinformować, że z tej okazji i my przygotowaliśmy promocję!

UWAGA! UWAGA! PRAGNIEMY POINFORMOWAĆ, ŻE W DNIACH 29.11-01.12.2019 W NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM TRWA WYPRZEDAŻ PRODUKTÓW MARKI SANO GLUTEN FREE! 

PRZEZ TEN WEEKEND WSZYSTKIE PRODUKTY OBJĘTE PROMOCJĄ BĘDĄ 25% TANIEJ!

Przede wszystkim w naszym sklepie nie musicie stać w kolejkach 😉

Także zapraszamy na zakupy, powiedzcie znajomym! 🙂

 

 

*promocje nie łączą się.